Górnovia Górno - Retman Ulanów

W czwartej kolejce rozgrywek klasy A okręgu stalowowolskiego I spotkały się na stadionie w Górnie drużyny Górnovii Górno i Retman Ulanów.
Mecz rozpoczął się o godzinie 16. Pomimo upalnej pogody zawodnicy wyszli zdeterminowani na boisko. Początek spotkania przebiegał równomiernie z zaciętą walką w środku boiska. Zawodnicy gości starali się zagrywać do napastnika stwarzając mu sytuację sam na sam, lecz czujna obrona Górnovii była przygotowana na to łapiąc zawodnika na pozycji spalonej. Gospodarze grali skrzydłami starając się doprowadzić do sytuacji bramkowej. W 16 minucie spotkania po jednej z takich akcji piłkę przed polem karnym otrzymał Dawid Szewczyk, który zauważył lukę w obronie i zagrał piłkę na wolne pole do Mariusza Kidy co skutkowało strzałem i golem w prawy dolny róg bramki. Po tej sytuacji zawodnicy z Górna przejęli inicjatywę w grze. Kilka minut później goście stanęli przed okazją zdobycia bramki kiedy to napastnik staną przed sytuacją sam na sam z bramkarzem Górnovii, lecz pośpieszył się i oddał strzał z przed pola karnego, który został obroniony. Pomimo wielu składnych akcjach ze strony gospodarzy wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W drugiej części spotkania zawodnicy z Górna nacierali jeszcze intensywniej na rywali zmuszając ich do cofnięcia się na własną połowę i grę z kontry. Po jednej ze skrzydłowych akcji Górnovii piłkę na środku pola karnego otrzymał Dawid Szewczyk, który to w 75 minucie strzelił z podbicia w prawy dolny róg pozostawiając bramkarza bez szans. Kolejna bramka została strzelona  w 84' również przez Dawida, który to otrzymał podanie na wolne pole ze środka boiska. Dwie minuty później podczas natarcia Górnovii na rogu pola karnego został faulowany zawodnik z Górna co stworzyło dogodną sytuację strzelecką. Do piłki podszedł Mirosław Tereba, który to po pięknym strzale z lewej nogi pokonał bramkarza z Ulanowa.
Szczegóły meczu: http://gornovia.futbolowo.pl/game/296074/gornovia-gorno-vs-retman-ulanow