Górnovia Górno - Staromieszczanka Stare Miasto

W drugiej kolejce rundy jesiennej zespół Górnovii zmierzył się u siebie z zespołem Staromieszczanka Stare Miasto.

Początek spotkania był wyrównany lecz można powiedzieć, iż zespół gości przejmował inicjatywę w grze. Jednak po paru minutach gospodarze "weszli" już dobrze w mecz i to oni atakowali. Ofensywa zawodników z Górna okazała się skuteczna i po pięknym dośrodkowaniu na długi słupek zawodnik Grzegorz Rychel uderzył z woleja strzelając wspaniałą bramkę. Chwilę później zawodnik Staromieszczanki staną przed szansą na wyrównanie lecz nie trafił celnie w piłkę. Wynik do przerwy 1-0.

Druga część spotkania to kwintesencja piłki nożnej w wykonaniu zawodników z Górna. W ciągu zaledwie 5 minut padły aż trzy bramki dla gospodarzy. Po tak ciężkim ciosie zawodnicy gości stracili wiarę w siebie co skutecznie wykorzystali przeciwnicy. Atakowali coraz częściej stwarzając sobie dogodne sytuacje bramkowe. Trener Górnovii postawił na liczne zmiany dając szansę zawodnikom rezerwowym na wykazanie się. Okazało się to słuszną decyzją, gdyż zagrali oni równie dobrze co wyjściowa jedynastka przysługując się do strzelenia trzech dodatkowych bramek.

Wynik spotkania 7-0.